KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15646100
nr 1564 6100
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerade, höns, oramade. Olja på duk, 29x29 - 33x39 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:35:20
13/9 13:20:49
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad